Göztepe, Luton Town’ı 3 golle devirdi
Sezon hazırlıklarını Slovenya’da sürdüren Trendyol Süper Lig ekiplerinden Göztepe, hazırlık maçında İngiliz ekibi Luton Town’u 3-2 yendi.
![Göztepe, Luton Town’ı 3 golle devirdi](https://internetgazete.net/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?src=https://internetgazete.net/wp-content/uploads/2024/07/goztepe-luton-towni-3-golle-devirdi-xnhFGLMI.jpg&w=298&h=168)
Sezon hazırlıklarını Slovenya’da sürdüren Trendyol Süper Lig ekiplerinden Göztepe, hazırlık maçında İngiliz ekibi Luton Town’u 3-2 yendi.
Göztepe, Radomlje Spor Parkı’ndaki karşılaşmaya Arda Özçimen, Djalma Silva, Taha Altıkardeş, Heliton, Koray Günter, Nazım Sangare, Anthony Dennis, Isaac Solet, Yalçın Kayan, Romulo Cardoso ve Kubilay Kanatsızkuş 11’iyle başladı.
Sarı-kırmızılı ekip, 25. dakikada Kubilay Kanatsızkuş ve 29. dakikada Romulo’nun golleriyle ilk yarıyı 2-0 üstün tamamladı. İkinci devrede 54. dakikada Yalçın Kayan’la farkı 3’e çıkaran İzmir temsilcisi, 73. ve 90. dakikalarda Zack Nelson’ın gollerine engel olamasa da müsabakadan 3-2 galip ayrıldı.
Yarını izinli geçirdikten sonra pazartesi günü antrenmanlarını sürdürecek Göztepe, Slovenya’daki son hazırlık karşılaşmasını 24 Temmuz Çarşamba günü Hırvatistan’dan NK Istra 1961 takımıyla oynayacak.