Zehranur Aslan, Avrupa Şampiyonası’nda ikinci
Milli halterci Zehranur Aslan, 15 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nda ikinci oldu.
![Zehranur Aslan, Avrupa Şampiyonası’nda ikinci](https://internetgazete.net/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?src=https://internetgazete.net/wp-content/uploads/2024/06/zehranur-aslan-avrupa-sampiyonasinda-ikinci-HeX9yWsc.jpg&w=298&h=168)
Yunanistan’da devam eden Yıldızlar ve 15 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nın ikinci gününde milli halterci Zehranur Aslan, 3 gümüş madalya kazanarak Avrupa ikincisi oldu.
Türkiye Halter Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Selanik kentindeki Pale De Sport Alexandreio Melathron Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonun ikinci gününde 7 ay-yıldızlı sporcu podyuma çıktı.
15 Yaş altı kadınlar 55 kiloda yarışan milli halterci Zehranur Aslan, koparmada 66, silkmede 85 ve toplamda da 151 kiloluk derecesiyle 3 gümüş madalya ederek, Avrupa ikinciliğini elde etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ