Balık tutarken ayıyla karşılaştılar: O anlar kamerada
Rize’nin Güneysu ilçesinde Süleyman Arıcı, arkadaşı Ümit Okul ile dere kenarında balık tutarken ayıyla karşılaştı. Bağırarak ayıyı kaçırmaya çalışan 2 arkadaşın panik anları cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
![Balık tutarken ayıyla karşılaştılar: O anlar kamerada](https://internetgazete.net/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?src=https://internetgazete.net/wp-content/uploads/2024/06/balik-tutarken-ayiyla-karsilastilar-o-anlar-kamerada-CDtdC1lF.jpg&w=298&h=168)
Güneysu ilçesinde balık tutmak için dere kenarına giden Süleyman Arıcı ve arkadaşı Ümit Okul, oltalarını atıp, beklemeye başladı. Derede balık tuttukları esnada derenin üst kısımda sesler duyan 2 arkadaş, balık avlamaya çalışan bir boz ayıyı fark etti.
TELEFON İLE KAYDETTİLER
Görüntülerde; Ümit Okul’un balık tutarken boz ayının derede gezindiği, 2 arkadaşın bağırarak ayıyı kaçırmaya çalıştığı anlar yer aldı.
Balık tutarken ayıyla karşılaştılar: O anları kameraya aldılar
— Cumhuriyet (@cumhuriyetgzt) June 12, 2024